Ter Lekelerine Doğal Çözüm Düğmelerle Dekorasyon Fikirleri Fotoğraf Baskılı Mum Yapımı Doğal Olarak Tüylerden Kurtulun Bebek Pudrasının Farklı İşlevleri

Temalı Partiler İçin Hazırlık Önerileri
Kutlamalar, hayatımızda önem arz eden olayların bize verdiği sevinci dışa yansıtmamıza ve paylaşmamıza olanak tanıyor. Ve o özel gün böyle güzel anlarla daha da ölümsüzleşiyor. Güzel hatıralar biriktiriliyor. Son dönemlerde kutlamalara verilen önem daha da artış gösteriyor. Özellikle belli bir konsept dahilinde hazırlanmış temalı partiler oldukça popüler. Çoğumuz için büyük bir titizlikle ve özenle hazırladığımız partilerin bu hazırlık aşaması bile oldukça keyif verici. Sizin için özel bir parti hazırlığı içindeysenizve nereden başlamanız gerektiğini bilemiyorsanız sizin için derlediğim parti  hazırlık önerilerine göz atabilirsiniz.

1- Öncelikle Temayı BelirleyinKutlamayı belli bir konsept dahilinde yapmayı düşünüyorsanız işe öncelikle temayı belirlemekle başlayabilirsiniz. Çocuklar için bir parti hazırlığı içindeyseniz eğer çocuğunuzun en sevdiği çizgi film karakterli parti setlerini seçerek işe başlayabilirsiniz. Korsan, Süper Kahramanlar ( Örümcek Adam, Superman, Batman vs.), Prensesler ( Pamuk Prenses, Frozen-Elsa, Deniz Kızı vs.), hayvanlar, taraftar-takımlar gibi daha genel temalar arasından da parti setleri seçimi yapabilirsiniz.

2- Mekan SeçimiParti hazırlıklarına başlamadan önce mekanı belirlemek hazırlık aşamasında neler gerekli olacağını planlamada kolaylık sağlayacaktır. Evde yapılacak bir parti için gerekli olanlar ile dışarıda yapılacak bir parti için ihtiyaç duyulanlar farklılık gösterebilir. Bahçede yapacağınız bir parti hazırlığı için duvar posteri ve duvar süsleri kullanışlı olmayabilir. Masa ve sandalye süslemeleri seçimi yapmadan önce de mekana karar vermek fayda sağlayacaktır.

3- Parti Yıldızı İçin Kostüm ÖnerileriParti yıldızının bir yıldız gibi parlaması ve tema ile bütünlük sağlaması için kostüm seçimi yapılabilir. Özellikle çocuklar, sevdikleri süper kahramanların kostümleri içinde kendilerini mutlu hissettikleri için bu yönde kostüm tercihi yapılabilir. Çocuk kostümleri, parti ve eğlence malzemeleri satışını yapan online mağaza Partypark sitesinden pek çok kaliteli kostümü uygun fiyatlarla temin edebilirsiniz.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Bak bu harika dedirten harika esintiler ve öneriler için facebook sayfama davetlisiniz...
×
bloggerProvided by Blogolect

Bak Bu Harika | Dekorasyon, Makyaj, Alışveriş ve Moda Bloğu 2014. Buket DİNSEVER | Destek - Blogger

Tasarım-Değmesin yağlı boya

Auto Scroll Stop Scroll