Ter Lekelerine Doğal Çözüm Düğmelerle Dekorasyon Fikirleri Fotoğraf Baskılı Mum Yapımı Doğal Olarak Tüylerden Kurtulun Bebek Pudrasının Farklı İşlevleri

2017 Moda Trendi: Düz Taban Botlar2017 Sonbahar / Kış ayakkabı modasının vazgeçilmezi haline gelen düz taban botlar rahatlığı ile konfor, dikkat çekici detayları ile şıklık sağlıyor. Topuklu ayakkabılar ile rahat hareket edemeyen ve spor giyim tarzını benimseyen bayanlar, kombinlerini düz tabanlı bot modelleri ile tamamlıyor. Bir ayakkabı modelinin şık ve trend olması için illa bir yükseltiye sahip olması da gerekmiyor. Düz tabanlı modeller de kullanılan şık detaylar, farklı objeler bu botlara da bir hareketlilik ve tarz kazandırıyor.

Online ayakkabı satışı yapan mecrea.com sitesinde, pek çok tarza hitap eden geniş model seçenekleri arasında farklı tarz ve detaylara sahip düz taban bot modellerini de bulmak mümkün.


Kürt detaylar bu sezonda oldukça moda. Kürk modasından ayakkabılarda nasibini almış durumda. Bu sezonda pek çok farklı modelde kürk detaylara rastlamak mümkün. 


Süet bot modelleri, her sene olduğu gibi bu sene de popülerliğini korumaya devam ediyor. Süet kaplamanın verdiği zarafet, düz modelerin bile kendisini ortaya çıkarmasına yetiyor.

Mecra.com sitesinde pek çok modeli bir arada bulmanız mümkün. 100 tl ve üzeri alışverişlerde ise kargo ücretsiz. Üstelik kapıda ödeme seçeneği de bulunuyor.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Bak bu harika dedirten harika esintiler ve öneriler için facebook sayfama davetlisiniz...
×
bloggerProvided by Blogolect

Bak Bu Harika | Dekorasyon, Makyaj, Alışveriş ve Moda Bloğu 2014. Buket DİNSEVER | Destek - Blogger

Tasarım-Değmesin yağlı boya

Auto Scroll Stop Scroll