Ter Lekelerine Doğal Çözüm Düğmelerle Dekorasyon Fikirleri Fotoğraf Baskılı Mum Yapımı Doğal Olarak Tüylerden Kurtulun Bebek Pudrasının Farklı İşlevleri

Aileden Biri, Huzurla Yaşadığınız Eviniz...Aileden biri, 2014 yılında Florya'da bulunan Florya Galatasaray Yurdunda sağlık, bakım hizmetlerinin yanı sıra konaklama hizmetleri de vermeye başladı. Tesiste huzurevi ve bakımevi olmak üzere iki ayrı bölüm bulunuyor. Huzurevi bölümünde 3 ana öğün, 3 ara olmak üzere beslenme hizmeti, günlük temizlik hizmeti, günlük bakım hizmeti ve sosyalleşmeye olanak tanıyan aktiviteler sunuluyor. Bakımevi bölümünde ise bu hizmetlere ilave olarak sağlık personeli gözetiminde gerek duyulan hasta bakımı ve sağlık hizmeti de sağlanmaktadır.

Aileden biri, konuklarının konforu ve huzuru için hiç bir detayı atlamıyor. Güne güzel bir başlangıç için kahvaltıyı önemseyen tesis, sabah 7'den 10'a kadar kahvaltı hizmeti  sunuyor. Konuklarının hayattan kopmamaları ve gündemi takip edebilmeleri için günlük gazeteler temin ediliyor. İlaç kullanan misafirlerin ilaçlarını alması büyük bir titizlikle takip ediliyor. Günün devamında misafirler bir araya gelerek kahve eşiliğinde keyifli sohbetin tadına vararak sosyalleşme imkanı buluyor. Öğle yemeği sonrası, görevli psikolog misafirler ile tek tek ilgilenir. Tesis içinde ya da dışında gerçekleştirilen aktiviteler ile misafirlerin eğlenceli vakitler geçirmesi sağlanır.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Bak bu harika dedirten harika esintiler ve öneriler için facebook sayfama davetlisiniz...
×
bloggerProvided by Blogolect

Bak Bu Harika | Dekorasyon, Makyaj, Alışveriş ve Moda Bloğu 2014. Buket DİNSEVER | Destek - Blogger

Tasarım-Değmesin yağlı boya

Auto Scroll Stop Scroll