Ter Lekelerine Doğal Çözüm Düğmelerle Dekorasyon Fikirleri Fotoğraf Baskılı Mum Yapımı Doğal Olarak Tüylerden Kurtulun Bebek Pudrasının Farklı İşlevleri

Tesettürlü Bayanların Şıklık Durağı: Kayseri Huuri Butik


Tesettürlü olmak, şık olmaya asla engel değil. Tesettür modasında harikalar yaratan pek çok tasarımcı, tesettürlü bayanların da modayı yakından takip etmelerine olanak sağlıyor. Tesettür giyim tarzına uygun kıyafetlerin satışa sunulduğu butikler de oldukça popüler. Kayseri de hizmet veren Huuri Butik, tesettür giyim tarzını benimseyen bayanlara farklı kategorilerde geniş seçenekler sunabiliyor. Aynı zamanda Kayseri'nin ilk tesettür butiği olan Huuri Butik'te pek çok stil sahibi, popüler tasarımcıların koleksiyon ürünlerini de bulmanız mümkün. 

Seçmek, karar vermek kolay bir süreç olmasa gerek. Çünkü zevklerimiz ve ihtiyaçlarımız farklı farklı. Huuri butik bu anlayışla yola çıkarak, farklı tarzlara ve ihtiyaçlara hitap edecek ürün çeşitliliği sağlıyor. Tesettür abiye modelleri, tesettür tunik ve daha pek çok kategoride çok sayıda renk ve model seçeneği sunan giyim ürünleri Hurri Butik'te sizleri bekliyor. Huuri Butik müşteri memnuniyetini esas alarak hizmet veriyor. Butiğin sahibesi Huri Hanım, 'alışveriş önemli değil, bir çayımızı içmeye herkesi bekleriz' diyen zarif bir bayan. 'Bu dünyanın huurine' sloganıyla yola çıktıklarını söyleyen Huri Hanım, şık giyinmeyi ve şık giydirmeyi sevdiklerini söylüyor. Kayseri'ye yolunuz düşerse ya da içinize sinen modeli bir türlü bulamıyorsanız Huuri Butik'e uğramayı unutmayın.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Bak bu harika dedirten harika esintiler ve öneriler için facebook sayfama davetlisiniz...
×
bloggerProvided by Blogolect

Bak Bu Harika | Dekorasyon, Makyaj, Alışveriş ve Moda Bloğu 2014. Buket DİNSEVER | Destek - Blogger

Tasarım-Değmesin yağlı boya

Auto Scroll Stop Scroll