Ter Lekelerine Doğal Çözüm Düğmelerle Dekorasyon Fikirleri Fotoğraf Baskılı Mum Yapımı Doğal Olarak Tüylerden Kurtulun Bebek Pudrasının Farklı İşlevleri

İç Çamaşırı Seçimi İçin Öneriler
İç giyim özellikle bayanlar için gereksinimden ziyade bir tutku halini almıştır. Hem giyilen kıyafetin daha düzgün durması, hem de hatların daha orantılı bir biçimde ortaya çıkarılması için iç giyim büyük önem taşımaktadır. Aynı zamanda özel günler için de değişik iç giyim ürünleri tercih edilmektedir. Tercih edilen ürün ile vücut yapısının ve tercih sebebinin uyumlu olması, binlerce seçenek arasından en doğru ürünü seçmek için önemli kıstaslar arasındadır.
Günlük Kullanıma Uygun Sütyen Takımları Seçimi Nasıl Olmalıdır?
Günlük kullanımda hem rahatlık hem de şıklık ön planda olmalıdır. Bu sebeple tercih edeceğiniz sütyen takımları vücut yapınıza uygun olmalıdır. Balıketli kadınları için geniş sırt bantlarına sahip ürünler kullanışlıdır. Aynı zamanda göğüs boyutundan memnun olmayanlar için küçültücü veya destekli olarak büyültücü görünüme sahip sütyenler tercih edilmelidir. Straplez veya askılı kıyafet kullanımında U şeklindeki sütyenler kullanılmalıdır. Hem pot bir görüntü oluşumu engellenecektir hem de iç çamaşırınız dışarıdan gözükmeyecektir. Transparan veya dantelli bluzların altına renk uyumu ile doğru orantılı olarak, büstiyer tarzındaki sütyen takımları tercih edilmelidir. Her renk ve modelde, göbek hizasında veya daha kısa seçenekleri ile giyeceğiniz bluza en uygun iç çamaşırını seçebilirsiniz. Aynı zamanda günlük kullanımda rahatlık ön planda ise penye modeller ve her renk kıyafete uyan gri, krem renkler tercih edilebilir.

Özel Günler İçin Sütyen Takımları Seçimi Nasıl Olmalıdır?
Özel günlerde sütyen takımı seçimi çok önemlidir. Üzerine kıyafet tercih edilmeyecek ise vücut yapısı ön planda tutulmalıdır. Dolgun bir görünüm oluşturacak iç yüzeyi süngerli ve destekli ürünler tercih edilmelidir. Üzerinde ufak dekolteleri veya dantel süslemeleri olan ürünler uygun renk seçenekleri ile değerlendirilebilir. Özel günler için tercih edilecek olan iç çamaşırı takımlarında en çok siyah ve kırmızı, ayrıca beyaz renkleri tercih edilmektedir. Genellikle transparan modeller hem hemen hemen tüm vücut tiplerine uyar, hem de istenilen görünüme kavuşmayı sağlar. Modeller üzerindeki ufak detaylar, küçük dekolteler özel gününüzün daha da özel geçmesini sağlayabilir. Kırmızı ürünlerde dantel işlemeli ürünleri tercih etmek daha doğrudur. Bunun yanı sıra ten renginiz ile uyumlu olabilecek, buğday tenlilere uyan soft mor rengi özel günlerde tercih edebilirsiniz. ifondi.com online alışveriş mağazası bu konu da yüzlerce farklı ürün modeli ile keyifli bir alışveriş yapmanıza yardımcı olabilir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Bak bu harika dedirten harika esintiler ve öneriler için facebook sayfama davetlisiniz...
×
bloggerProvided by Blogolect

Bak Bu Harika | Dekorasyon, Makyaj, Alışveriş ve Moda Bloğu 2014. Buket DİNSEVER | Destek - Blogger

Tasarım-Değmesin yağlı boya

Auto Scroll Stop Scroll