Ter Lekelerine Doğal Çözüm Düğmelerle Dekorasyon Fikirleri Fotoğraf Baskılı Mum Yapımı Doğal Olarak Tüylerden Kurtulun Bebek Pudrasının Farklı İşlevleri

Sıra dışı Özellikleri İle Barbie Dreamtopia PrensesleriKız çocuğu oyuncağı denilince pek çoğumuzun aklına Barbie bebekler geliyor. Benim çocukluğumda da Barbie bebekler çok kıymetliydi. Tabii günümüzdeki kadar çok çeşidi, değişik aksesuarları ve farklı özellikleri yoktu. Yedek kıyafetleri olmadığı için anneme yalvar yakar kıyafet diktirdiğimi çok iyi hatırlıyorum. Hatta orjinal Barbie bebekler çok pahalı olduğu için ve o dönemde alım gücü günümüzdeki gibi olmadığı için bir tane Barbie bebekle tüm çocukluğumu geçirmiştim. Şimdiki çocuklar oyuncak konusunda şanslılar. Bir kız çocuğuna sahip anne olarak ben de bu şanstan nasibimi alıyorum tabii. Buse için aldığımız oyuncakları genellikle birlikte oynadığımız için ben de çocukluğu bir kez daha yaşamış oluyorum. Buse de pek çok kız çocuğu gibi barbie bebek düşkünü. Onları giydirmeyi, süslemeyi çok seviyor. Barbie aksesuarları ile farklı farklı evcilik oyunları oynayabiliyoruz. 

Barbie bebeklerin koleksiyonlarını yakından takip ediyoruz. Barbie
yeni koleksiyonu olan Dreamtopia hayaller ülkesi farklı özelliğe sahip pek çok güzel barbie modeline sahip. Çocuğun ilgisine göre seçim yapmak mümkün. Buse prensesleri çok sevdiği için biz Barbie Dreamtopia prensesleri arasından seçim yaptık. Son dönemlerde en sevdiği evcilik oyunu da kuaförcülük olduğu için Dreamtopia renkli saçlı prenses Buse için oldukça uygundu.Buse, saçları oldukça uzun olan bu güzel Barbie bebek ile gayet güzel vakit geçiriyor. Saçlarını yaparak ve aksesurlarını kullanarak  onu baloya hazırlıyor. Bu bebeğin en önemli özelliği zaten saçları. Kafası dönebilen bir mekanizmaya sahip. Döndürerek saçlarını sarı ya da pembe yapabiliyorsunuz.Sarı ve pembe renk seçeneği dışında bir renk seçeneği daha var ki o da mor. Mor rengi de pembe saçlarını soğuk su ile ıslatarak elde ediyorsunuz. En çok bu özelliği sayesinde Buse bu güzel bebekle uzun ve keyifli oyunlar kurabiliyor. Islatmak için süngerli bir fırçası da mevcut.Barbie yeni koleksiyon oyuncaklarına göz atmak ve çocuğunuzun ilgisine göre seçim yapmak için karekterdukkanı.com'u ziyaret edebilirsiniz. Karakter dükkanında bütün barbie modellerini bulabilir, indirimli fiyat avantajları ile güvenli olarak satın alabilirsiniz.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Bak bu harika dedirten harika esintiler ve öneriler için facebook sayfama davetlisiniz...
×
bloggerProvided by Blogolect

Bak Bu Harika | Dekorasyon, Makyaj, Alışveriş ve Moda Bloğu 2014. Buket DİNSEVER | Destek - Blogger

Tasarım-Değmesin yağlı boya

Auto Scroll Stop Scroll