Ter Lekelerine Doğal Çözüm Düğmelerle Dekorasyon Fikirleri Fotoğraf Baskılı Mum Yapımı Doğal Olarak Tüylerden Kurtulun Bebek Pudrasının Farklı İşlevleri

El Emeği Keçe Anahtarlık Modelleri

Keçe, son dönemlerde oldukça popüler olan bir hobi malzemesi. Kullanım alanı da oldukça geniş olduğu için yaratıcılık içeren pek çok projede temel malzemelerden birini de keçeler olması normal. Keçe kullanılarak aktivite kitabı, nikah şekeri, kapı süsü, oyuncak ve anahtarlık gibi pek çok ürünü kolaylıkla hazırlamak mümkün. Şablon kullanmak ve dikiş makinesi ile dikiş dikmek kolaylık sağlasa da pek çok proje için olmazsa olmaz değiller. Şablon olarak elle çizdiğiniz çizimleri kullanabileceğiniz gibi, dikim işlemini de eliniz ile yapabilirsiniz.

Keçeden yapılan sevimli anahtarlıklar, sevdiklerinize el emeğiniz ile hazırladığınız hoş bir hatıra olacaktır. Bu anahtarlıkları nikah, mevlit gibi özel günlerden hatıra olarak da dağıtabilirsiniz. Çocuklara hediye etmek için keçeden sevilen karakterlerin anahtarlıklarını da hazırlayabilirsiniz. Bu yazımda örnek olması için keçe anahtarlık modelleri derledim.

Bulut son dönemlerde oldukça popüler olan bir figür. Sevimliliği ile beğenilen bulut figürünü keçeden yapılmış bir anahtarlıkta değerlendirebilirsiniz.Cupcake figürü de özellikle genç kızlar arasında oldukça popüler. Cupcake anahtarlık, çantalara asmak için de oldukça iyi bir seçenek olabilir.
Emoji çılgınlığı her yerde. Emojiler sempatikliği ile 7'den 77'e herkeste sempati uyandırmayı başarıyor.
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Bak bu harika dedirten harika esintiler ve öneriler için facebook sayfama davetlisiniz...
×
bloggerProvided by Blogolect

Bak Bu Harika | Dekorasyon, Makyaj, Alışveriş ve Moda Bloğu 2014. Buket DİNSEVER | Destek - Blogger

Tasarım-Değmesin yağlı boya

Auto Scroll Stop Scroll