Ter Lekelerine Doğal Çözüm Düğmelerle Dekorasyon Fikirleri Fotoğraf Baskılı Mum Yapımı Doğal Olarak Tüylerden Kurtulun Bebek Pudrasının Farklı İşlevleri

Logona Organik Dudak Bakım Balzamı DeneyimimKışın en çok ihtiyaç duyduğumuz bakım ürünlerinin başında hiç şüphesiz ki nemlendiriciler geliyor. Kışın nemsiz kalan ve pul pul dökülmeye meyil gösteren cildimize kış aylarına özel ekstra bakım yaparak şımartmak gerekiyor. Benim en çok kullandığım kış bakım ürünlerinden biri dudak bakım kremi. Çünkü kış aylarında dudaklarımda gözle görülür bir kuruma ve çatlama meydana geliyor. Çatlaklar sebebi ile canımın yanması yanı sıra pul pul duran dudak derisi üzerine de hiçbir ruj yakışmıyor. Bu yüzden kış döneminde dudaklarıma ayrı bir bakım yapmayı ihmal etmiyorum. Ruj sürmeden önce baz olarak mutlaka dudak nemlendirici bir ürün kullanıyorum. Akşam rutin cilt bakımı seansına dudak bakımını da ekliyorum. Tüm cildim ile beraber dudaklarımı da nemlendirip öyle yatıyorum.

Son iki kış döneminde organik olan Logona dudak bakım balzamı kullanıyorum. Yavaş yavaş pek çok kozmetik, gıda ve temizlik ihtiyaçlarımı organik olan ürünlerle karşılamaya başladım. Logona'nın pek çok kozmetik ürününü denedim ve severek kullanıyorum. Denediğim Organik kozmetik ürünleri renk verme ve kalıcılık açısından oldukça iyi performans gösteriyor. Şu ana kadar da cildimde hiç bir sorun yaratmadı. Logona dudak balzamı da dudaklarımı kısa sürede oldukça etkili bir biçimde nemlendirdiği için ben bu ürünü çok sevdim. 

Logona dudak balzamı, hassas ciltleri besleyen ve nemlendiren jojoba yağı içeriyor. Ayrıca ürün içeriğinde yer alan altıncık çiçeği özleri dudak derisinde rahatlama sağlıyor. Ruj altına baz olarak uyguladığımda rujun renginde ve kalıcılığında bir değişiklik meydana getirmiyor. Ama dudaklarım zaman içinde kuruluktan gerilmemiş oluyor ve pul pul dökülmüyor. Ürünün gramajı 4,5 gram ama oldukça bereketli. 2 Kış dönemi boyunca düzenli olarak kullanmama rağmen bitmedi. Siz de bu ürüne şans vermek ya da diğer organik ürünlere göz atmak için ayısıgıorganik.com sitesini ziyaret edebilirsiniz. 


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Bak bu harika dedirten harika esintiler ve öneriler için facebook sayfama davetlisiniz...
×
bloggerProvided by Blogolect

Bak Bu Harika | Dekorasyon, Makyaj, Alışveriş ve Moda Bloğu 2014. Buket DİNSEVER | Destek - Blogger

Tasarım-Değmesin yağlı boya

Auto Scroll Stop Scroll