Ter Lekelerine Doğal Çözüm Düğmelerle Dekorasyon Fikirleri Fotoğraf Baskılı Mum Yapımı Doğal Olarak Tüylerden Kurtulun Bebek Pudrasının Farklı İşlevleri

Dıy: Emoji Sehpa Yapımıİlk keşiflerinden bugüne hayran kitlesini arttıran emojiler popülerliğini de sürdürmeye devam ediyor. Emojiler sempatik görünümleri ile yüzlerde tebessüm oluşturuyor. Hayranları da geniş bir kitleye yayılmış durumda. Çocuklar da yaşlılar da emojileri seviyor. Böyle olunca da emojiler kullanım alanlarının dışında da her yerde karşımıza çıkabiliyor. Dıy yani kendin yap projelerinde de emojilerin kullanımı oldukça popüler. Çünkü sıradan bir görünüme sahip her hangi bir obje emoji görünümüne girdiğinde herkesin beğenisini kazanmayı başarıyor. Ben de bu yazımda bir sehpa yenileme çalışması göstermek istiyorum. Emoji sehpa yapımı hem kolay hem de ortaya çıkan sonuç harika.


Öncelikle eski bir sehpa seçiyoruz. Bu sehpanın üst kaplama durumuna göre başlangıç aşamamız değişiyor. Ham bir ağaç malzeme ya da metal bir malzeme ise direk boyamaya geçebiliriz. Cilalı ya da boyalı bir malzeme ise öncelikle zımparalayarak yüzeyi arındırmak gerekiyor. 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Bak bu harika dedirten harika esintiler ve öneriler için facebook sayfama davetlisiniz...
×
bloggerProvided by Blogolect

Bak Bu Harika | Dekorasyon, Makyaj, Alışveriş ve Moda Bloğu 2014. Buket DİNSEVER | Destek - Blogger

Tasarım-Değmesin yağlı boya

Auto Scroll Stop Scroll