Ter Lekelerine Doğal Çözüm Düğmelerle Dekorasyon Fikirleri Fotoğraf Baskılı Mum Yapımı Doğal Olarak Tüylerden Kurtulun Bebek Pudrasının Farklı İşlevleri

Online Pet Shop Petzimo.com ile Sokak Hayvanlarına Bağış YapabilirsinizEvcil hayvanların ihtiyacı olan pet shop ürünlerini bulabilmek için sokak sokak gezip pet sop mağazası aramak gerekiyor. Bu duruma en kolay çözümü sunan Petzimo.com internet sitesi, tüm pet shop ürünlerinin yanı sıra, sokakta ve barınakta yaşayan hayvanlar için mama bağışı yapılmasına da olanak sağlıyor.

Evcil hayvan ihtiyaçlarının yanında sokak hayvanlarını da unutmayan Petzimo.com online pet shop alışveriş sitesi üzerinden barınak ve sokaklarda yaşayan ihtiyaç sahibi hayvanlara mama bağışı yapılabiliyor. Bağış yapmak isteyenler, Petzimo’nun hazırladığı ekonomik mama paketlerinin siparişini vererek, paketlerin barınağa ulaştırılmasını sağlayabiliyor. Zor şartlarda yaşayan tüylü dostların mamaya ulaşması için şu 6 adımı takip etmek gerekiyor:

  1. http://www.petzimo.com/ internet sitesine girin.
  2. İstediğiniz kadar ürünü Petzimo.com’daki alışveriş sepetinize atın ve “Siparişi Tamamla” seçeneğine tıklayın.
  3. “Fatura ve Teslimat” sayfasında “fatura bilgileri girmek istiyorum” butonunu seçin.
  4. Fatura bilgilerini doldurun.
  5. “Teslimat Bilgileri” başlığı altındaki bilgilere bağış yaptığınız barınağın adresini girin.
  6. Ödeme işlemi butonuna tıklayarak bağışınızı gerçekleştirin.

Petzimo.com web sitesi üzerinden mama dışında, pet shop malzemeleri de bağışlayabilirsiniz. İster 1 paket, isterseniz 10 paket ya da daha fazla mama, taşıma çantaları, kulübeler, kedi ve köpek yatakları, temizlik ve bakım ürünleri, kısacası Petzimo.com’da satılan her şey istenilen miktarda sepete atılarak bağışlanabiliyor.

Bağış yapılabilecek barınak listesini Petzimo’dan talep edebilirsiniz. Eğer size iletilen listede yer almayan, fakat sizin tercih ettiğiniz bir barınak varsa, bağış yapılmasını arzu ettiğiniz kurumlar için Petzimo ile iletişime de geçebilirsiniz.

Petzimo.com internet sitesi kaliteli birçok markayı bir araya getiriyor ve site kullanıcıları kedi ve köpek pet shop ürünleri, köpek maması fiyatları hakkında detaylı bilgileri görüntüleyebiliyor. Evcil hayvanlarınızı mutlu edecek ve onların bakımları sırasında gereken kedi ve köpek malzemeleri ve mama çeşitleri için hem kalitesi ve ürün çeşitliliği hem de sunduğu güvenli ortam ile en çok tercih edilen online mağaza Petzimo.com’u ziyaret edebilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Bak bu harika dedirten harika esintiler ve öneriler için facebook sayfama davetlisiniz...
×
bloggerProvided by Blogolect

Bak Bu Harika | Dekorasyon, Makyaj, Alışveriş ve Moda Bloğu 2014. Buket DİNSEVER | Destek - Blogger

Tasarım-Değmesin yağlı boya

Auto Scroll Stop Scroll