Ter Lekelerine Doğal Çözüm Düğmelerle Dekorasyon Fikirleri Fotoğraf Baskılı Mum Yapımı Doğal Olarak Tüylerden Kurtulun Bebek Pudrasının Farklı İşlevleri

Saçlarınızı Yıpranmalara Karşı Garage Organics Ürünleri ile Koruyun


Türkiye’nin ilk kuaför çıkışlı saç ürünleri markası Garage Organics saç bakım ürünleri, diğer markaların aksine saç bakımı sürecini, kesim, boyama vs. gibi işlemlerin öncesinden başlatarak saçı tüm bu uygulamalara güçlendirerek hazırlıyor. Böylece saçlar tüm işlemlerden daha az zarar görüyor. İlk olarak Garage Hair Repair Studio şubelerinde kullanılmaya başlanan Garage Organics ürünleri, saç bakımında sağlıklı ürünler tercih edenler için www.garageorganics.com web sitesi üzerinden satışa sunuluyor.

Garage Organics markası İstanbul’daki 4 şubesinin ardından son olarak İzmir’de yeni şubesini açan Garage Hair Repair Studio’nun kurucusu Ahmet Çoban tarafından yaratıldı. Organik tarımdan elde edilen ve saçlar için en yararlı bitkisel özlerin bir araya gelmesiyle üretilen Garage Organics ürünleri arasında; saç maskesi, aloe vera içerikli jel, saç serumu, organik şampuan gibi ürünlerin yanı sıra vücut şampuanı, vücut losyonu, el sabunu gibi bakım ürünleri de bulunuyor. Garage Organics aynı zamanda dünyanın en prestijli organik ürün sertifikalarından ETKO ve COSMOS ORGANIC sahibidir.

Şekillendirme öncesinde saçları korumak için hangi Garage Organics ürünü kullanılmalı?

Garage Hair Repair Leave-In Treatmen: Argan başta olmak üzere papatya, kenevir gibi değerli yağların ve limon, elma, üzüm çekirdeği gibi saça yararlı özlerin karışımından yaratılmış bir ürün. Saç uçlarını nemlendiren, besleyen, güçlendirilen, kırılmasını engelleyen ürün, banyo sonrasında durulamaya gerek kalmadan saçın kolay taranmasını sağlıyor ve şekillendirmeye hazırlarken saçı ısıdan koruyor, elektriklenmesini engelliyor.

Sprey formundaki Garage Hair Repair Leave In Treatment bakım ürününüzü, banyo sonrasında havluyla kurulanmış saçınıza 10 cm mesafe ile ortandan uca doğru uygulayın ve tarayın. Saçlarınızı şekillendirme öncesinde zarar görmemesi için güçlendiren bu sprey saçlarınızın gün boyu bakımla parlamasını da sağlayacak.

Garage Organics Aloe Gel: Formülündeki %98.2 saf ve organik Aloe Vera ile Garage Organics Aloe Gel, en zengin Aloe Vera kürlerinden biri. Bu ürün cildi ve saçları besliyor, hücre yenileyerek yaşlanma ile savaşıyor. Aloe vera bakımı ayrıca gözenekleri tıkayan ölü hücreleri temizliyor ve kan dolaşımını hızlandırıyor.


Garage Organics markalı doğal bakım ürünlerini www.garageorganics.com web sitesi üzerinden satın alabilir, Ahmet Çoban uzmanlığında Garage Hair Repair Studio şubelerinde deneyimleyebilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Bak bu harika dedirten harika esintiler ve öneriler için facebook sayfama davetlisiniz...
×
bloggerProvided by Blogolect

Bak Bu Harika | Dekorasyon, Makyaj, Alışveriş ve Moda Bloğu 2014. Buket DİNSEVER | Destek - Blogger

Tasarım-Değmesin yağlı boya

Auto Scroll Stop Scroll