Ter Lekelerine Doğal Çözüm Düğmelerle Dekorasyon Fikirleri Fotoğraf Baskılı Mum Yapımı Doğal Olarak Tüylerden Kurtulun Bebek Pudrasının Farklı İşlevleri

Dekorasyon Trendi: Mermer BanyolarEski çağın modası olan mermer banyolar geri dönüyor. Banyo dekorasyonunda mermer kullanımı kulağınıza çağ dışı gibi gelse de modern mermer tasarımları ile dekore edilen banyolar oldukça şık ve modern görünüyor. Mermerleri kullanarak zevkinize göre farklı banyo tarzları da elde etmeniz mümkün.

Klasik dekorasyonu sevenler klasik banyo mobilyalarını mermerin klasikliği ile birleştirip çarpıcı bir banyo dekore edebilir. Mermerlerin dekorasyonda en çok kullanıldığı yerlerden biri olan hamamların havasını eve taşımak istiyorsanız da zeminden duvara kaplama seçerken mermerin zarafetinden yararlanabilirsiniz. Son dönemlerde ise mermerleri banyo dekorasyonunda kullanılması ve modern bir banyo dekore edilmesi oldukça popüler. Yani modern dekorasyon tarzını benimseyenler için de modern banyo mobilyaları ile mermerin şıklığını kombine etmek mümkün.

Küçük banyolar için çarpıcı dekorasyon arayışında olanlar da mermerin etkileyici görüntüsünden yararlanabilir ve küçük bir mekanda bile ferah bir ortam oluşturabilirsiniz.Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Bak bu harika dedirten harika esintiler ve öneriler için facebook sayfama davetlisiniz...
×
bloggerProvided by Blogolect

Bak Bu Harika | Dekorasyon, Makyaj, Alışveriş ve Moda Bloğu 2014. Buket DİNSEVER | Destek - Blogger

Tasarım-Değmesin yağlı boya

Auto Scroll Stop Scroll