Ter Lekelerine Doğal Çözüm Düğmelerle Dekorasyon Fikirleri Fotoğraf Baskılı Mum Yapımı Doğal Olarak Tüylerden Kurtulun Bebek Pudrasının Farklı İşlevleri

Oğlumuz Oluyor!Ben bu hayatta en çok anne olmayı sevdim derler ve bu bazılarına klişe gelebilir. Ama gerçekten bende 30 yaşıma kadar pek çok unvan ve sıfat alsam da en çok anne olmayı sevdim. En çok annelik yaparken zorlansam da en çok annelik dönemimde mutlu oldum ben. Çok daha uykusuz, çok daha panik ama çok daha sevgi dolu. 5 Yıl önce kızımız olacağını öğrendiğimde hangi duyguları hissettiysem oğlumuz olacağını hissettiğimde de yaşadığım duygular aynı. Annelik gerçekten çok kutsal. İçinde bir canlının kıpırdadığını hissetmek müthiş. Ben bir kez daha içimde bir canlı taşıyorum ve onu kanımla canımla büyütüyorum. Binlerce kez şükürler olsun. Gecelerce uykusuz kalacağım günler başlayacak, sabahlara kadar nöbet tuttuğum günler olacak belki ama yine de her şeye değer bir duygu.

Bir oğlumuz olacağı 3. ayda doktorumuzdan öğrenmiş olsak da emin olmak için ayrıntılı ultrasonu bekledik. Hamileliğimin 5. ayı doldu ve ayrıntılı ultrason sonucu oğlumuz olacağı netleşti.Şükürler olsun ki her şey yolunda. Eşimle beraber öğrendik oğlumuz olacağını ve bunu büyüklerimizle paylaşmak istedik. Erkek bebeğin simgesi ne olabilir ki? Tabi ki mavi bir patik. 


Bebeğimin ilk eşyası Mini Bum patik oldu. Kızımın ilk patiğini sakladığım gibi oğlumun ilk patiğini de hatıra olarak saklayacağım elbette. Bu patik bebeğimin müjdecisi , ilk aksesuarı oldu. Adım atmaya başladığında da güvenle adım atmasını sağlayacak ilk adım ayakkabısı olacak. Mini Bum bebek patikleri hakiki kuzu ve dana derisinden el yapımı olarak üretiliyor. Miniklere de güvenli ve konforlu adımlar atmak kalıyor. Ben bu patiklerin tasarımına da bayıldım. Sevimli tarzlarının ötesinde bu patikler hijyenik, sağlıklı ve terletmeyen tasarıma da sahip. Daha fazla model ve ücretsiz kargo için sitelerini ziyaret edebilirsiniz. Hepinize bol müjdeli günler diliyorum.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Bak bu harika dedirten harika esintiler ve öneriler için facebook sayfama davetlisiniz...
×
bloggerProvided by Blogolect

Bak Bu Harika | Dekorasyon, Makyaj, Alışveriş ve Moda Bloğu 2014. Buket DİNSEVER | Destek - Blogger

Tasarım-Değmesin yağlı boya

Auto Scroll Stop Scroll