Ter Lekelerine Doğal Çözüm Düğmelerle Dekorasyon Fikirleri Fotoğraf Baskılı Mum Yapımı Doğal Olarak Tüylerden Kurtulun Bebek Pudrasının Farklı İşlevleri

Paletlerle Dıy Projesi: Kupa Askılığı Yapımı


Kendin yap projelerinde dekorasyon amaçlı en çok kullanılan geri dönüşüm malzemelerinden biri de paletler. Paletlerle yapılabilecek kendin yap çalışmaları oldukça geniş ve pek çok örneği de mevcut. Paletlerin dekorasyonda kullanımı daha çok sehpa ve oturma grubu olarak karşımıza çıkıyor. Bu kullanım alanı özellikle country tarzı dekorasyona oldukça uyum sağlıyor. Ama yaratıcılık ile paletlerden çok daha farklı şekillerde yararlanmak da mümkün tabi ki. Ben de bu yazımda dıy blog yazarı ve dekorasyon bloğu yazarı olarak paletlerle yapılmış ve oldukça şık olduğunu düşündüğüm bir projeyi sizlerle paylaşmak istedim.

Paletler taşımada kolaylık sağladığı için sıklıkla kullanılan ve temini oldukça kolay olan bir geri dönüşüm malzemesi. Bu kadar kolay bulunabilir bir malzeme ile çok farklı projeler yapabilmek ise çok harika. Bu yazımda paletlerden askılık yapımını paylaşmak istiyorum. Bu örnekte paletler kupa askılığına dönüşmüş. Farklı kupaların oldukça popüler olduğu günümüzde kupaları sergilemek için paletlerden askı yapabilir böylece farklı bir dekoratif görünüm de elde edebilirsiniz. Dilerseniz paletten yaptığınız bu kullanışlı askıyı, kıyafet ya da aksesuar asmak için de kullanabilirsiniz.Paleti istediğiniz boyutta küçülterek işe başlayabilirsiniz. Daha sonra daha temiz bir görünüm için zımpara ve vernik yapmanız gerekebilir. Üzerine bir yazı yazmak istediğinizde ise harf şablonları ile bu işlemi kolaylıkla yapabilirsiniz. Son olarak askıları da dilediğiniz gibi monte ederek askının son halini elde edebilirsiniz.
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Bak bu harika dedirten harika esintiler ve öneriler için facebook sayfama davetlisiniz...
×
bloggerProvided by Blogolect

Bak Bu Harika | Dekorasyon, Makyaj, Alışveriş ve Moda Bloğu 2014. Buket DİNSEVER | Destek - Blogger

Tasarım-Değmesin yağlı boya

Auto Scroll Stop Scroll