Ter Lekelerine Doğal Çözüm Düğmelerle Dekorasyon Fikirleri Fotoğraf Baskılı Mum Yapımı Doğal Olarak Tüylerden Kurtulun Bebek Pudrasının Farklı İşlevleri

Örgüler İle Evi Dekore Etmek İçin Öneriler


Örgü denilince akla ilk olarak kış mevsimi ve atkı, bere gelse de örgü ile yapılabilecekler bunlarla sınırlı değil elbette. Hatta son dönemlerde örgü yeniden oldukça popüler olmaya başladı. Örgü bebekler, örgü sepetler, örgü puflar... Yaratıcılığın sınırı olmadığı gibi örgülerle yapılabilecek olanlarında sınırı yok elbette. Ben de bu yazımda örgülerle ev dekorasyonu için örnekler derledim.

Örgü örmeyi biliyorsanız şanslısınız. Örgü ile pek çok ihtiyacınızı kendiniz hazırlayabilirsiniz. Mesela bu örnekte olduğu gibi bir tel alarak avize ya da abajur hazırlayabilirsiniz.Son dönemlerde dekorasyonda minder ve kırlent kullanımı oldukça popüler. Siz de örgü yeteneğinizi konuşturup minder ve kırlentler örebilirsiniz. Bu donut minderler size ilham olabilir.


Örgü motiflerini kullanarak yapabilecekleriniz arasında perdeler de var. Fon perdeleri bile örerek kendi em emeğiniz ile yapabilir, evinize renk katabilirsiniz.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Bak bu harika dedirten harika esintiler ve öneriler için facebook sayfama davetlisiniz...
×
bloggerProvided by Blogolect

Bak Bu Harika | Dekorasyon, Makyaj, Alışveriş ve Moda Bloğu 2014. Buket DİNSEVER | Destek - Blogger

Tasarım-Değmesin yağlı boya

Auto Scroll Stop Scroll