Ter Lekelerine Doğal Çözüm Düğmelerle Dekorasyon Fikirleri Fotoğraf Baskılı Mum Yapımı Doğal Olarak Tüylerden Kurtulun Bebek Pudrasının Farklı İşlevleri

Doğal Olarak Diş Beyaz Beyazlatma İçin Önerim VarKim bembeyaz dişlere sahip olmak istemez ki. Yediklerimiz, içtiklerimiz zaman içerisinde dişer üzerinde lekeler bırakır. Düzenli diş fırçalama bile dişlerin bembeyaz görünmesi için yeterli olamayabiliyor. Ama evde uygulayacağınız basit bir temizlik yöntemi ile dişlerinizin olduğundan daha beyaz görünmesini sağlamanız mümkün.

Daha Beyaz Dişler İçin Doğal ReçeteMalzemeler;

- 1 Çay kaşığı öğütülmüş adaçayı
- 1 Çay kaşığı toz tarçın
- 1 Çay kaşığı karbonat

Uygulama;

- Tüm malzemeler karıştırılır ve dişler bu karışım ile ovulur. Bir süre bekledikten sonra ağız iyice durulanır. Etkili sonuç için 2 gün boyunca her gün uygulama yapılması önerilir.

Diş beyazlatmak için yaygın olarak kullanılan bir diğer yöntem ise limon ve karbonat ile dişleri ovmaktır. Bu uygulama da düzenli yapıldığında dişlerin daha beyaz olmasında oldukça etkilidir. .Özellikle çay ve sigaranın bıraktığı kahverengi lekeler söz konusu ile bu uygulamayı da tercih edebilirsiniz.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Bak bu harika dedirten harika esintiler ve öneriler için facebook sayfama davetlisiniz...
×
bloggerProvided by Blogolect

Bak Bu Harika | Dekorasyon, Makyaj, Alışveriş ve Moda Bloğu 2014. Buket DİNSEVER | Destek - Blogger

Tasarım-Değmesin yağlı boya

Auto Scroll Stop Scroll