Ter Lekelerine Doğal Çözüm Düğmelerle Dekorasyon Fikirleri Fotoğraf Baskılı Mum Yapımı Doğal Olarak Tüylerden Kurtulun Bebek Pudrasının Farklı İşlevleri

En Yaratıcı Sosyal Sorumluluk Kampanyalarıİşletmeler kimi zaman reklam için ayıracakları bütçeyi hem sosyal bir amaca hizmet etmek hem de marka bilinirliğini ve sempatisini arttırmak için kullanabilir. İşletmelerin doğrudan bu kampanyaları yapabileceği gibi halk arasından birkaç kişi çıkarak da kar amacı gütmeden böyle bir girişim yapabilir. Hali hazırda şirketlerin de bu tarz kampanyalar yapmasının sebebi bireysel olarak yapılan kampanyalardan alınan sonuçlardır. Dünyada en çok kültür-sanat ve çevre konusunda sosyal duyarlılık ve sorumluluk projeleri yapılmaktadır.
Biz de bu sosyal sorumluluk kampanyalarından en yaratıcı olanları sizler için derledik. Tabi ki bu kampanyaların yaratıcılık seviyesinin kişiden kişiye değişebileceğini de belirtelim.

Sadece çocuklar için tasarlanan reklam panosu


Bir reklam panosunda yer alan mesajı yalnızca belli kişilerin görebildiğini söylesek, sizce böyle bir şey mümkün olur muydu? Anar Foundation tarafından hazırlanan reklam panosu, yetişkin birisinin boyundan bakıldığında temiz yüzlü bir erkek çocuğu şeklini alırken 10-15 yaşları arasındaki bir çocuğun boyundan ise şiddet uygulanan ve yaralar içindeki bir çocuk görülüyor. Aynı zamanda burada bir mesaj da çocuğun beynine yerleştiriliyor; "Şiddet görüyorsan, hemen bu telefon numarasını ara!"

Ölmenin aptal yolları


İsmi ilk duyuşta tuhaf gelse de bu kampanyanın büyük festivallerde ödül aldığını hatta oyununun bile yapıldığını söyleyelim. Dumb Ways to Die (Ölmenin Aptal Yolları) adlı emojilerden hazırlanan kampanya, Avustralya'da Melbourne Metrosu'nda yaşanan kazalar ve yaralanmaları azaltmak için düzenlendi. Kampanya öylesine yayıldı ki tüm dünya tarafından bilinir, hatta bilgisayar ve akıllı telefon gibi platformlarda oyunu oynanır hale geldi. Kampanya öylesine etkili oldu ki Cannes Lions Uluslararası Yaratıcılık Festivali’nde 2 Grand Prix ödülü kazandı.

Kendinize kıyafet alın, ihtiyaç sahibi de aynısını giysin!


ikimizealdim.com birçok ihtiyaç sahibinin hayallerini gerçeğe dönüştürüyor. Bu hayallerin bazıları, çoktan gerçekleşti. Fakat daha gerçekleşmeyi bekleyen bir sürü hayal var. Tozlu yolların sıcacık bir gülüşle ne kadar kolay olduğunu biliyor musunuz?
Bireysel ihtiyaçları, toplumsal bir iyiliğe dönüştürmeyi hedefleyen ikimizealdim.com müşterilerine kaliteli alışveriş deneyimi sunarken her alışverişe karşılık olarak bir ürünün aynısını ihtiyaç sahibi çocuklara hediye ediyor ve böylelikle sosyal yardımlaşma hareketine öncü oluyor.
Diğer giyim sitelerinden farklı olarak, aynı kalitedeki bir ürünü yardımlaşma hareketine katmayı hedefleyen ikimizealdim.com kendiniz için düşündüğünüz her ürünün muadilini ihtiyaç sahiplerine de gönderme imkanını sizlere sunuyor. Site içerisinde yeni doğan bebekten, yetişkine kadar birçok kıyafet bulunuyor. Birbirinden kaliteli ürünlerle hem sağlığınızı hem imajınızı hem de vicdanınızı düşünen sitede, çok geniş ürün çeşitliliği bulunmaktadır.

Kendiniz için seçtiğimiz ürünün aynısını, sitenin özenle belirlediği ihtiyaç sahibi çocuklara ulaştıran ikimizealdim.com her alışverişi bir iyilik hareketine dönüştürüyor. Sizin ihtiyacınız olan bir kıyafet, bir çocuğun hayali olabilir. Unutmayın, çocuklar güldüğünde, dünya da güler!

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Bak bu harika dedirten harika esintiler ve öneriler için facebook sayfama davetlisiniz...
×
bloggerProvided by Blogolect

Bak Bu Harika | Dekorasyon, Makyaj, Alışveriş ve Moda Bloğu 2014. Buket DİNSEVER | Destek - Blogger

Tasarım-Değmesin yağlı boya

Auto Scroll Stop Scroll