Ter Lekelerine Doğal Çözüm Düğmelerle Dekorasyon Fikirleri Fotoğraf Baskılı Mum Yapımı Doğal Olarak Tüylerden Kurtulun Bebek Pudrasının Farklı İşlevleri

Kolay Kurulumu İle Portatif Barbie Evi


Barbie bebeklerle oynamak, kız çocukları için oldukça eğlenceli. Kızlar, Barbie bebekleri konuşturarak, onları giydirerek eğlenceli bir evcilik oyununun içinde bulurlar kendilerini. Evcilik oyunları çocukların vakit geçirmelerini sağlamaları yanında gelişimleri açısından da oldukça yararlı. Hem el, hem dil becerilerini ve yaratıcılıklarını geliştirdiği için evcilik oyunlarını desteklemekte fayda var. Buse'nin evcilik oyunları ile tam olarak ilgilenmesi ve oyun kurabilmesi 3 yaş civarına denk geldi. Yine de kendi başına oynamaktansa beni de oyuna dahil ederek oynamayı daha çok seviyor. Ben de bu sayede hem kızımla kaliteli vakit geçirmiş oluyorum hem de çocukluğuma dönmüş oluyorum.

Hatırlıyorum da benim de çocukluk döneminde en çok oynamaktan keyif aldığım oyunlar da barbie bebeklerle kurduğum evcilik oyunlarıydı. O dönemde bu kadar çok alternatif olmadığı için kıyafetlerini ben dikerdim. Evlerini de kartondan hazırlardım. Barbie bebek evi ile oynamanın büyük bir keyif olduğunu bildiğim için Buse'ye yılbaşı hediyesi olarak barbie bebek evi hediye ettim. Gerçekten de çok sevdi. 

Barbie portatif evi kuruluşu açısından ve saklanabilmesi açısından oldukça kullanışlı. Kullanmak istediği zaman kendisi açıp kolaylıkla kurabiliyor. Kurma aşaması bile onun için oldukça eğlenceli. Evi kurduktan sonra oynama kısmında ben de dahil oluyorum. Bu seti aksesuarlarını ve tasarımını ben de çok beğendim. Üç odası bulunan bu ev sayesinde evcilik oyunlarına farklı bir boyut katabiliyoruz. Aksesuarları da oyunumuza renk katıyor. 

Neden bilmiyorum evin en çok banyo kısmını sevdiğim. Özellikle o pembe klozet çok tatlı değil mi?


Buse ise en çok mutfakta yemek hazırlamayı ve sofrayı kurmayı seviyor. Büyük bir titizlikle masayı hazırlıyor ve bebeklerinin karnını doyuruyor. 


Eğer barbie oyuncakları arasından seçim yapmayı düşünüyorsanız bu evi tavsiye ederim. Portatif oluşu, kolay kurulup taşınması ile benden de tam not aldı. Barbie bebek ürünleri arasından seçim yapmak için karakterdukkanı.com'u ziyaret edebilir. İndirimli fiyat avantajları ile güvenli online alışverişin rahatlığını yaşayabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Bak bu harika dedirten harika esintiler ve öneriler için facebook sayfama davetlisiniz...
×
bloggerProvided by Blogolect

Bak Bu Harika | Dekorasyon, Makyaj, Alışveriş ve Moda Bloğu 2014. Buket DİNSEVER | Destek - Blogger

Tasarım-Değmesin yağlı boya

Auto Scroll Stop Scroll