Ter Lekelerine Doğal Çözüm Düğmelerle Dekorasyon Fikirleri Fotoğraf Baskılı Mum Yapımı Doğal Olarak Tüylerden Kurtulun Bebek Pudrasının Farklı İşlevleri

İngilizce Dil Eğitimi İçin Öneriler

Yabancı dil öğrenmek birey için pek çok yönden avantaj sağlıyor.
Pek çok dili konuşabilir halde olmayı gerçekten çok isterdim. Aslında hiçbir şey  geç olmasa da bunun için gerekli hevesi kendimde bulamıyorum şuanda. Ama kızım üzerinden bu hayallerim devam ediyor. Şimdiki çocuklar zaten bu konuda bizden daha şanslılar. Ben İngilizce ile ortaokul yıllarında tanışmıştım. Bu dönemde ise İngilizce eğitimi okul öncesi döneme kadar inmiş durumda. Üstelik benim okulda öğrendiğim gibi kalıp cümleler ve kelime ezberi üzerine değil ana dilini öğrendiği gibi doğal akışı ile yabancı dili öğrenme imkanı buluyorlar.

Kendi İngilizce dil eğitimi maceramdan yol çıkarak söyleyebilirim ki yabancı dil öğretiminde sunulan imkan kadar bireysel ilgi ve istek oldukça önemli. Bu yüzden eğer bir yabancı dili öğrenmekte kararlıysanız zihninizi buna odaklamalısınız. Yaşam içinde de öğrendiklerinizi uygulamaya ve pekiştirmeye zaman yaratmalısınız. Bunu sağlamak günümüzde çok daha kolay. Çünkü gelişen teknoloji ile pek çok imkan elimizin altında. Bu imkanları değerlendirerek öğrenilenleri hem konuşma hem de grammer olarak uygulamaya dökmek çok daha kalıcı ve hızlı öğrenme sağlayacaktır. 

Yabancı dil öğrenimi için herkesin farklı önerisi ve yöntemi olsa da ben kursa giderek, kurs esnasında öğrenilenleri günlük yaşamıma dökmeye çalışarak başarıya ulaşmıştım. Wall Street English, dil öğreniminde sunduğu farklı metotlarla yabancı dil öğreniminiz için oldukça fayda sağlayacak bir kurum. 


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Bak bu harika dedirten harika esintiler ve öneriler için facebook sayfama davetlisiniz...
×
bloggerProvided by Blogolect

Bak Bu Harika | Dekorasyon, Makyaj, Alışveriş ve Moda Bloğu 2014. Buket DİNSEVER | Destek - Blogger

Tasarım-Değmesin yağlı boya

Auto Scroll Stop Scroll