Ter Lekelerine Doğal Çözüm Düğmelerle Dekorasyon Fikirleri Fotoğraf Baskılı Mum Yapımı Doğal Olarak Tüylerden Kurtulun Bebek Pudrasının Farklı İşlevleri

Dudak Estetiği Hakkında Bilinmesi Gerekenler



Dudak estetik operasyonu ile olduğundan daha dolgun dudaklara sahip olmak mümkün. Pek çok kişi gibi ben de dolgun görünümlü dudakları seviyorum. Bunun için dudak estetiği hakkında yaptığım araştırmaları bu yazıda derleyip sizinle de paylaşmak istiyorum.

İdeal Dudak Nasıl Olmalı

Estetiğin söz konusu olduğu her alanda olduğu gibi estetik görünüme sahip bir dudakta da bir ölçü olmalıdır. Dudakların daha estetik durması için üst dudaktan ise alt dudağın daha ön planda olması gerekiyor. Dudakların birbirini tam geçmemesi de önemli.

Hangi Dolgu Malzemesi Tercih Edilmeli

Dudak estetiği operasyonları olan dudak şekillendirme ve dudak hacimlendirme genç, yaşlı pek çok hasta grubu tarafından yoğun ilgi görüyor. Ama bu operasyonlarda nasıl bir dolgu malzemesi kullanıldığı ile ilgili hastalarda endişeler olabiliyor. Eskiden kullanılan silikonların yerini artık kolajen dolgular aldı. Kolajen dolgularla dudaklara daha etli bir görünüm kazandırılıyor ve kenarları da belirginleştirilebiliyor.

Dolguların Kalıcılık Süreleri

Dudakları daha hacimli göstermek için yapılan kolajen dolguların etki süresi 6 ile 12 ay arasında değişiklik gösterebiliyor. Dudak estetiği operasyonları ile dudakları daha bir dolgun görünüme kavuşturmanın yanı sıra yine kolajen dolgular ile dudak çevresindeki kırışıklıklara da müdahale edilebiliyor.

Estetik operasyonları doğru ve emin ellerde yapıldığında hoş ve sağlıklı bir görünüm kazandırıyor. Ama aksi bir durumda ortaya istenilmeyen sonuçlar çıkabiliyor. Araştırmaların sonucu karşıma çıkan Vanity Clinic, ekibi ve ekipmanları ile bende doğru bir kurum izlenimi yarattı. Araştırmanızı öneririm.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Bak bu harika dedirten harika esintiler ve öneriler için facebook sayfama davetlisiniz...
×
bloggerProvided by Blogolect

Bak Bu Harika | Dekorasyon, Makyaj, Alışveriş ve Moda Bloğu 2014. Buket DİNSEVER | Destek - Blogger

Tasarım-Değmesin yağlı boya

Auto Scroll Stop Scroll