Ter Lekelerine Doğal Çözüm Düğmelerle Dekorasyon Fikirleri Fotoğraf Baskılı Mum Yapımı Doğal Olarak Tüylerden Kurtulun Bebek Pudrasının Farklı İşlevleri

İtalyan Calacatta Mermeri VitrA Ayrıcalığıyla Banyolarınızda


Modası hiç geçmeyen Calacatta mermerini, altın damarlı dokusuyla yeniden yorumlayan VitrA yepyeni Statua koleksiyonuyla karşınızda! Statua koleksiyonu 33X100 ebatlarındaki seramik duvar karolarıyla yaşam alanlarınıza modern bir atmosfer katıyor. İtalya'nın önde gelen, en iyi üç mermeri arasında yer alan Calacatta mermerinin doğal ve lüks görünümünü, VitrA'nın göz alıcı tasarımlarıyla banyolarınıza taşıyabilirsiniz.

Görenleri kendine hayran bırakacak üç boyutlu bir dekorasyon yaratmak istiyorsanız Statua karo seramik ürünlerini tercih edebilir ve Calacatta mermerini VitrA'nın dikkat çekici tasarımlarıyla banyolarınızla buluşturabilirsiniz. Klasik çizgiyi ve modern şıklığı banyolarında yansıtmak isteyen herkes için Statua Koleksiyonu karşınızda!

Doğal Calacatta Mermerini VitrA ile Banyonuza Taşıyın!

VitrA, Statua koleksiyonunda İtalya'nın en kıymetli mermerlerinden biri olan Calacatta mermerinin doğal ve göz alıcı görüntüsünü banyolarınızla buluşturuyor. Altın damarlı dokusuyla İtalyan lüksünü yansıtan bu mermer, eşi benzeri olmayan bir dekorasyon yaratmanıza olanak sağlıyor. Statua koleksiyonunun en çarpıcı parçalarından biri olan mermer görünümlü seramik duvar karosu, klasiğin vazgeçilmez dokusuna sahip olduğundan pek çok mekana kolayca uyum sağlıyor. Farklı tarzlara ve beğenilere hitap ederek zevkinize uygun bir alan oluşturmanıza imkan tanıyor.

Calacatta mermerinin doğal ve modern görünümüyle banyonuza ferah bir görünüm katabilir, banyonuzun kendini yenileyen dokusuna hayran kalabilirsiniz. VitrA'nın bu özel koleksiyonuyla banyonuzu evinizin en şık ve ferah yaşam alanlarından biri haline getirebilirsiniz.

Yaşam Alanlarınızda Üç Boyutlu Bir Etki Yaratın

VitrA, uzun ömürlü ve aşınmaya karşı yüksek dayanıklılığı olan karo seramik ürünleriyle banyolarınızda üç boyutlu dekorlara imza atıyor. Statua koleksiyonunda yer alan Calacatta mermer görünümlü seramik karolar, yalnızca estetik açıdan değil aynı zamanda hijyen açısından da avantaj sağlıyor. VitrA karo seramik ürünlerinin yarattığı şahane dokunuşun ardından daha doğal ve daha geniş görünümlü bir banyoya sahip olabilirsiniz. Dokusuyla ön plana çıkan bu seramikler ile huzurlu bir mekan oluşturabilirsiniz.

Statua Koleksiyonu ile Banyonuza Modern Bir Atmosfer Katın

Modern tasarımın görkemli sadeliği ve klasiğin asla modası geçmeyecek görülmeye değer çizgilerinden oluşan Calacatta mermer görünümü, üç boyutlu dekorlarda ve banyo duvar karolarında en çok tercih edilen tasarımlar arasında yer alıyor. VitrA'nın hazırladığı Statua koleksiyonu, modern banyolarınızın vazgeçilmezi olmaya geliyor. Klasik tarzıyla öne çıkan duvar karoları, günümüz trendleriyle buluşarak kullanıldığı banyolara modern ve ferah bir atmosfer katıyor. Lüksün ve klasiğin bir araya geldiği banyonuzda keyifle vakit geçirebilirsiniz.

Banyonuzu Eşsiz ve Doğal Calacatta Mermeri ile Güzelleştirin

Banyolarınızda şıklığı garanti etmenin yolu, beyaz rengi ve altın damarlı dokusuyla göz alıcı yaşam alanları yaratan Calacatta mermerinden geçiyor. Geçmişten günümüze lüksün sembolü olarak görülen Calacatta mermeri, banyolarınızda hem şık hem de yalın bir görünümü sunarken modern dokunuşuyla yepyeni yaşam alanları yaratıyor. Özellikle son yıllarda en çok tercih edilen eşsiz mermer görünümü, banyonuzdaki şıklığı yansıtıyor. Calacatta mermerinin altın damarlı dokusuyla banyonuzda yarattığı pırıl pırıl görüntüye bayılacaksınız.

Zamansız, modern ve şık bir banyo için ihtiyacınız olan üç boyutlu dekorlar, yaşam alanlarınızı süslemek üzere VitrA Statua Koleksiyonu'nda yer alıyor. Eğer yaşam alanlarınıza yepyeni ve büyüleyici bir atmosfer katmak istiyorsanız bu sıra dışı koleksiyon tam size göre. İtalya'nın önde gelen, en kıymetli mermerlerinden biri olan Calacatta mermerinin çarpıcı görünümü, banyonuza nefes kesici bir atmosfer katmak için en yakın VitrA satış noktasını ziyaret edebilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Bak bu harika dedirten harika esintiler ve öneriler için facebook sayfama davetlisiniz...
×
bloggerProvided by Blogolect

Bak Bu Harika | Dekorasyon, Makyaj, Alışveriş ve Moda Bloğu 2014. Buket DİNSEVER | Destek - Blogger

Tasarım-Değmesin yağlı boya

Auto Scroll Stop Scroll