Ter Lekelerine Doğal Çözüm Düğmelerle Dekorasyon Fikirleri Fotoğraf Baskılı Mum Yapımı Doğal Olarak Tüylerden Kurtulun Bebek Pudrasının Farklı İşlevleri

Kayseri’de kiralık daire fiyatları ne kadar?


Medeniyetler şehri olarak bilinen Kayseri, Türkiye’nin İç Anadolu Bölgesi’nde yer alan bir şehridir. 
Türkiye İstatistik Kurumu’nun 2018 yılı verilerine göre 1 milyon 389 bin 680 nüfus yoğunluğuna sahiptir. Kayseri’de; Melikgazi, Kocasinan, Talas, Develi, Yahyalı, Bünyan, Pınarbaşı, İncesu, Tomarza, Yeşilhisar, Sarıoğlan, Hacılar, Sarız, Felahiye, Akkışla ve Özvatan olmak üzere toplam 16 ilçe bulunmaktadır. Tarihi yapıları ve doğal güzellikleriyle adından sıklıkla söz ettiren Kayseri, pek çok emlak yatırımcısının yakın merceğindedir. Farklı medeniyetlerin değerli kalıntılarına ev sahipliği yapan Kayseri’de,  gerek fiziki gerekse kültürel pek çok projeye yer verilmektedir. Peki, Kayseri kiralık ev fiyatları ne kadar? Kayseri’nin en kalabalık ilçesinde kiralık ev fiyatları ne kadar? Kayseri’de en uygun kiralık evlerin bulunduğu ilçe hangisidir? İşte Kayseri emlak piyasasına dair merak edilen her şey…
Kayseri’de kiralık daire fiyatları 388 TL’den başlıyor!
Zingat.com Bölge Raporu 2019 Temmuz ayı verilerine göre, Kayseri’de ortalama yüz metrekare kiralık daire fiyatları 388 TL’den başlıyor. Minimum kiralık ev fiyatları 388 TL iken, yaklaşık yüz metrekare kiralık bir dairenin maksimum fiyatının da 646 TL olduğu görülmektedir. Kayseri ilçesinde yüz metrekare kiralık dairelerin ortalama fiyatları da 517 TL olarak hesaplanmaktadır. Kayseri şehrinde ortalama konut metrekare fiyatları 1.418 TL olurken, kiraya verilen bir konutun yatırım geri dönüş süresi bir diğer ifadeyle amortisman süresi 23 yıl olarak hesaplanmaktadır.
Kayseri’nin en kalabalık ilçesinde kiralık ev fiyatları ne kadar?

Türkiye İstatistik Kurumu’nun 2018 yılı verilerine göre Melikgazi, 555 bin 671 nüfus yoğunluğuyla Kayseri’nin en kalabalık ilçesi oldu. Hemen herkesin bütçesine uygun kiralık ev bulabildiği Melikgazi’de, Zingat.com Bölge Raporu 2019 Temmuz ayı verilerine göre kiralık ev fiyatları 395 TL’den başlıyor. Bölgedeki ortalama yüz metrekare kiralık evler minimum 395 TL iken, fiyatlarun maksimum 658 TL olduğu bilinmektedir. İlçedeki yüz metrekare kiralık evlerin ortalama fiyatları da 526 TL’dir. Melikgazi ilçesinde ortalama konut metrekare fiyatları 1.387 TL olurken, kiraya verilen bir konutun yatırım geri dönüş süresi (amortisman süresi) 22 yıl olarak hesaplanmaktadır.
Kayseri’de en uygun kiralık evlerin bulunduğu ilçe ‘Kocasinan’ oldu. 
Kocasinan 391 bin 661 nüfus yoğunluğuyla Kayseri’nin Melikgazi’den sonraki en kalabalık ilçesidir. Kayseri’de uygun kiralık daire arayanlar için en ideal semttir. Zingat.com Bölge Raporu 2019 Temmuz ayı verilerine göre bölgedeki kiralık ev fiyatları 373 TL’den başlıyor. Bölgedeki ortalama kiralık ev fiyatları da 497 TL olarak bilinmektedir. Kocasinan ilçesinde ortalama konut metrekare fiyatları 1.441 TL olurken, kiraya verilen bir konutun yatırım geri dönüş süresi 24 yıl olarak hesaplanmaktadır. Kocasinan ilçesinde ortalama yüz metrekare kiralık daire fiyatları minimum 373 TL iken, fiyatların maksimum 621 TL olduğu görülmektedir. 

Kayseri’nin Talas ilçesinde kiralık daire fiyatları ne kadar?
157 bin 695 nüfus yoğunluğuna sahip olan Talas, Kayseri’nin en kalabalık 3.ilçesidir. Zingat.com Bölge Raporu 2019 Temmuz ayı verilerine göre Talas’ta kiralık ev fiyatları 399 TL’den başlıyor. İlçedeki ortalama yüz metrekare kiralık dairelerin minimum fiyatları 399 TL iken, maksimum fiyatların da 665 TL olduğu görülmektedir. Talas’taki ortalama kiralık daire fiyatlarının da 532 TL olduğu bilinmektedir. Talas ilçesinde ortalama konut metrekare fiyatları 1.484 TL olurken, kiraya verilen bir konutun geri dönüş süresi 23 yıl olarak hesaplanmaktadır.
Kayseri’de yer alan kiralık daire fiyatlarını yakından incelemek istiyorsanız, tüm Kayseri kiralık daire seçenekleri için tıklayın! Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Bak bu harika dedirten harika esintiler ve öneriler için facebook sayfama davetlisiniz...
×
bloggerProvided by Blogolect

Bak Bu Harika | Dekorasyon, Makyaj, Alışveriş ve Moda Bloğu 2014. Buket DİNSEVER | Destek - Blogger

Tasarım-Değmesin yağlı boya

Auto Scroll Stop Scroll