Ter Lekelerine Doğal Çözüm Düğmelerle Dekorasyon Fikirleri Fotoğraf Baskılı Mum Yapımı Doğal Olarak Tüylerden Kurtulun Bebek Pudrasının Farklı İşlevleri

Pırlanta yüzüklerde ikili fırsatı kaçırmayın

Blue Diamond’ın pırlanta tektaş ve beştaş yüzüklerdeki ikili fırsat kampanyası özellikle evlilik teklifi planlayan mücevher alıcılarının yüzünü güldürüyor. 2 bin 80 TL’den başlayan tektaş ve beştaş ikili yüzük kampanyası uygun ödeme seçenekleriyle alıcılarını bekliyor.
Tektaş pırlanta yüzükler evlilik tekliflerinin vazgeçilmezi. Bir ömür kullanılan bu anlamlı yüzük aşkın ve sadakatin temsilciliğini yapıyor. Önceden tektaş yüzüklerin yanında alyanslar kullanılırken günümüzde beştaş yüzükler de kullanılmaya başlandı. Beştaş yüzüklerin tektaşla beraber kullanılmasının nedeni, beştaş pırlanta yüzüklerin tektaşın ışıltısını arttırması ve alyanstan daha modern bir görüntü yakalanması. Blue Diamond, mücevher alıcıları için, tektaş ve beştaş pırlanta yüzükten oluşan bir set hazırladı. Tektaş ve beştaş pırlanta yüzüklerbu kampanyada özel fiyatlarla sahiplerini bekliyor.Karlı alışverişin adresi Blue Diamond
Blue Diamond’ın tektaş ve beştaşı beraber müşterilerine sunduğu bu kampanyada 1.900 TL’ye kadar kâr etmek mümkün. Her bütçeye ve zevke uygun seçenekler sunan bu özel fırsat 2 bin 80 TL’den 10 bin 960 TL’ye varan ücretlerle geniş bir fiyat skalasına sahip.


İnternet alışverişlerinde de kolay ve güvenli alışveriş imkânı sağlayan Blue Diamond, yüzde 50’ye varan indirimlerle alıcılara kaçırılmayacak fırsatlar sunuyor. Ayrıca müşterilerine dört taksitle ödeme gibi kolay ödeme seçenekleri sunan kampanya, özellikle evlilik teklifi edecek müşteriler için oldukça uygun. İki bin TL ve üzeri tüm alışverişlerde mavi pırlantalı gümüş lava kolye hediye eden Blue Diamond, yaptığı kampanyalarla mücevher alıcıları için kaçırılmayacak fırsatlar sunuyor.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Bak bu harika dedirten harika esintiler ve öneriler için facebook sayfama davetlisiniz...
×
bloggerProvided by Blogolect

Bak Bu Harika | Dekorasyon, Makyaj, Alışveriş ve Moda Bloğu 2014. Buket DİNSEVER | Destek - Blogger

Tasarım-Değmesin yağlı boya

Auto Scroll Stop Scroll