Ter Lekelerine Doğal Çözüm Düğmelerle Dekorasyon Fikirleri Fotoğraf Baskılı Mum Yapımı Doğal Olarak Tüylerden Kurtulun Bebek Pudrasının Farklı İşlevleri

Konforunuza Önem Veren Estetik Köşe Takımı TasarımlarıStarzda dekorasyondan hoşlananların favorisi; modern tasarımlı, geniş ve rahat minderleri olan, şık bir köşe takımı... Siz de salon, oturma odası, çalışma odası veya ofis gibi farklı yaşam alanlarında kullanabileceğiniz, işlevsel özellikleriyle konforunuzu artıracak bir köşe takımı arıyorsanız; İder'in eşsiz tasarımlarına mutlaka göz atmanız gerekiyor. Üstelik, modern ve minimal mekânlarda kullanabileceğiniz L koltuk modelleri ile birlikte klasik tarza uyumlu koltuk seçenekleri de İder'in köşe takımları koleksiyonunda yerini alıyor. Gelin, İder'in çağdaş, estetik ve konforlu köşe koltuk modellerini yakından tanıyalım.

Ekstra Fonksiyonlara Sahip Kullanışlı Köşe Takımı Modelleri


Köşe koltuk takımı modelleri, özellikle dar mekânlarda ciddi anlamda yer kazandıran bir çözüm haline geliyor. Benzer şekilde, aynı mekânda birden fazla fonksiyonun karşılanması bekleniyorsa, imdadınıza yetişen bir numaralı dekorasyon elemanı, yine köşe koltuk takımı oluyor. Kimilerinde bulunan baza sistemi, ek depolama alanlarına sahip olmanıza yardımcı olurken; kimilerinde ise yatak olma özelliği bulunuyor. Dilediğinizde sevdiklerinizle TV seyrettiğiniz, oturup sohbet ettiğiniz kullanışlı ve rahat bir koltuk olan İder köşe takımları; ihtiyacınız olduğunda kolaylıkla misafirinizin yatağı rolünü üstlenebiliyor. Ürünlere eklenen bu fonksiyonlar köşe koltuk fiyatları üzerinde de etkili oluyor. Daha işlevsel ürünlerin fiyatı standart koltuk takımlarından yüksek olsa da, genel olarak İder Mobilya köşe takımı modelleri, her bütçeye hitap edebilecek bir aralıkta yer alıyor. Siz de bu tarz, fonksiyonel bir köşe koltuk arayışındaysanız; kolay bir hareketle yatak olabilen Kronos ve Phaselis Köşe Takımı modelleri arasından seçiminizi yapabilirsiniz.

Modüler Tasarımıyla Çok Yönlü Kullanılabilen Köşe Takımı Modelleri
Köşe takımı yerleştirmek istediğiniz alanın büyüklüğü ne kadar olursa olsun; İder'in modüler tasarımları sayesinde beğendiğiniz ürünü kolayca kendi mekânınıza uygun hale getirebilirsiniz. Ara tekli, dinlenme, köşe, ve koltuk adı verilen modüllerin sayısını kendi ihtiyaçlarınız doğrultusunda artırıp azaltarak, hayalinizdeki köşe koltuk modelini kendiniz oluşturabilirsiniz. Bunun yanında, İder'in "Limyra" isimli köşe takımında bulunan sağ kitaplık ve sol kitaplık modülleri ile yaşam alanlarınıza son derece işlevsel ve dekoratif dokunuşlarda bulunabilirsiniz. Bu modüller, her ne kadar koltuk başlarına yerleştirmek için tasarlanmış olsa da dilerseniz fazla sayıda satın alıp, mekânın farklı noktalarına yerleştirerek dekorasyonda sıra dışı bir bütünlük oluşturabilirsiniz.

Estetik Detaylarıyla Göz Kamaştıran L Koltuk Modelleri


Alışık olduğunuz köşe takımı modellerinin bir adım ötesinde yaratıcı tasarımlar sunan İder Mobilya'da hem klasik hem de modern dekorasyon stiline uygun, göz alıcı detayların sade bir uslupla işlendiği, birbirinden şık köşe koltuk takımı seçeneklerine ulaşabilirsiniz. Örneğin, Phaselis Köşe Takımı, dış tasarımında kullanılan kapitone detaylarla ve zarif, oval kenar formlarıyla klasik mekânlar için ideal bir seçenek olabilir. Aynı zamanda spor tarzdaki minderleri sayesinde aynı ürün modern ve şık salon dekorasyonlarında da rahatlıkla kullanılabilir. Benzer şekilde, Etene Köşe Takımı; sahip olduğu dairesel hatlarla klasik dekorasyona referans verirken, sert köşelerden oluşan modern ayak ve iskelet tasarımıyla, en minimal tarzdaki mekânlarda bile değerlendirilebilir.

Farklı Renk Kombinlerine İmkan Tanıyan Köşe Koltuk Modelleri

Köşe koltuk takımı için yapacağınız renk seçimlerinde tek renk ile kendinizi kısıtlamanıza gerek yok. İder'in birkaç modülden oluşan köşe takımı modellerinde farklı birimler için farklı renkteki kumaşları kullanmayı düşünebilirsiniz. Bunun için Limyra Köşe Takımı modeline göz atabilir; modern dekorasyon trendlerine uyum sağlayan renk kombini ile yaşam alanınızın havasını baştan aşağı değiştirebilirsiniz. Koltuk takımını tek renk olarak kullanmayı tercih ediyorsanız; farklı renklerdeki kırlent modelleri ile dekorasyona hareket kazandırabilirsiniz.
İder Mobilya, sektörde başarıyla tamamladığı yılların kazandırdığı tecrübe ve birikimleri, uzun ömürlü ve dayanıklı köşe takımı modellerine başarıyla yansıtıyor. Bu anlamda, dayanıklı yapısı ve konforunuzu artıran malzeme seçimleri ile dikkat çeken köşe koltuk takımlarını tercih ederek; siz de İder kalitesinin farkını evinizde yaşayabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Bak bu harika dedirten harika esintiler ve öneriler için facebook sayfama davetlisiniz...
×
bloggerProvided by Blogolect

Bak Bu Harika | Dekorasyon, Makyaj, Alışveriş ve Moda Bloğu 2014. Buket DİNSEVER | Destek - Blogger

Tasarım-Değmesin yağlı boya

Auto Scroll Stop Scroll