Ter Lekelerine Doğal Çözüm Düğmelerle Dekorasyon Fikirleri Fotoğraf Baskılı Mum Yapımı Doğal Olarak Tüylerden Kurtulun Bebek Pudrasının Farklı İşlevleri

Banyo Deneyimini Eşsiz Kılan VitrA Küvet Koleksiyonlarını Keşfedin


En yenilikçi teknolojilerin modern tasarımlarla buluştuğu VitrA küvet modelleri; yaşam alanlarınızda fonksiyonellik, konfor ve estetiği bir araya getiriyor. Farklı ebat seçeneklerinin yanı sıra çağdaş tasarımlarıyla da dikkat çeken ürün seçenekleri, VitrA imzasını taşıyan kusursuz birer dekorasyon unsuruna dönüşüyor. VitrA'nın zengin ürün gamında yer alan, birbirinden şık duş teknesi modelleri, düz küvet seçenekleri ve özel fonksiyonlara sahip masajlı küvet modelleri ile siz de banyo dekorasyonuna çarpıcı dokunuşlarda bulunabilirsiniz. VitrA'nın ekstra kullanışlılık sağlayan özelliklere sahip küvet seçeneklerini keşfetmeye hazır olun!

Water Jewels Modern Banyo Dekorasyonlarına Yeni Bir Soluk Getiriyor


Ahşap panellerle çevrili gövde tasarımıyla banyo dekorasyonuna ilişkin tabuları yıkan Water Jewels; lüks görünümüyle dikkatleri üzerine çekiyor. 190x90 cm'lik ölçüleri ile banyo konforunuzu taçlandıran tasarım, isteğe göre eklenebilecek olan kaydırmaz özelliği ile VitrA farkını doyasıya yaşatıyor. Ayrıca, banyo sırasında ihtiyacınız olan hijyenik ortamı kusursuz bir şekilde sunan ürün, dayanıklılığıyla da ön plana çıkıyor. Renk solması gibi problemlerle karşılaşmanızı önleyen akrilik malzeme ile üretilen Water Jewels küvet modeli, VitrA'nın uzun yıllar boyunca kullanabileceğiniz birbirinden şık ve kullanışlı ürün seçenekleri arasında.

 Yaşam Alanınıza Lüks Bir Dokunuşta Bulunan 4 Life Cocoon

Standart küvet tasarımlarının dışına çıkan bu koleksiyon, organik formu ile her tarzdaki banyo dekorasyonuna kolayca uyum sağlıyor. Ayrıca, beraberinde kullanılan ahşap basamak sayesinde banyoya girip çıkmanızı kolaylaştıran 4 Life Cocoon, farklı hidromasaj seçenekleri ile eşsiz bir banyo deneyimi vadediyor. Farklı sayılardaki hava ve su jetlerinin kullanıldığı hidromasaj seçenekleri arasında bulunan Aqua Soft ve Aqua Maxi teknolojilerinde makro ve mikro su jetlerinden yararlanılıyor. Aqua Soft masaj seçeneğinde 6 adet su jeti kullanılırken; Aqua Maxi'de 18 adet mikro su jeti yer alıyor. Air Relax masaj seçeneğinde ise 24 hava jeti kullanılıyor. Duo Soft ve Duo Maxi seçeneklerinde hava ve su teknolojileri bir araya getiriliyor. Duo Soft için 10 hava, 6 su jeti kullanılıyor. Ayrıca, farklı boyutlardaki dikdörtgen küvet modellerini tercih edebileceğiniz 4 Life-Liquid Space koleksiyonunun kare formundaki alternatifi de VitrA'nın ürün gamında yer alıyor.

Köşe ve Dikdörtgen Küvet Çözümleri Sunan Optimum Neo Koleksiyonu

Geniş ebat skalası ile her tarzda banyo dekorasyonuna kolayca uyum sağlayabilen VitrA küvet koleksiyonları arasında köşe çözümleri için Optimum Neo koleksiyonu tercih ediliyor. Hidromasajlı, kumandasız sifonlu ve düz küvet seçeneklerinin bulunduğu Optimum koleksiyonu; banyo dekorasyonunda köşeli alanları en verimli şekilde değerlendirmenizi sağlıyor. Oval formlarla tamamlanan köşeli tasarım, minimal tarzı ile dikkat çekerken; oturma alanı için tasarlanan özel bölme bu koleksiyonu daha kullanışlı hale getiriyor. Köşe küvetlerde 150x150cm, 140x140cm, 130x130cm ve 100x100cm; dikdörtgen küvetlerde ise 180x100cm, 170x75cm, 160x70cm gibi birçok farklı ebat seçenekleri bulunan Optimum küvet modelleri ile siz de yaşam alanlarınıza fonksiyonellik katabilirsiniz.

 VitrA Küvet Koleksiyonlarıyla Banyolarda Konfor ve Estetik Bir Arada

Siz de VitrA'nın göz alıcı küvet tasarımları ile banyo dekorasyonunda fark yaratmak istiyorsanız; birbirinden estetik ve kullanışlı koleksiyonlar arasından dilediğinizi seçebilirsiniz. Masajlı ürün seçenekleri ile banyo konforunuzu ikiye katlayabilir; yaşam alanlarınızda VitrA farkını doya doya yaşayabilirsiniz. Geniş banyolar için VitrA'nın yenilikçi teknolojileri ile geliştirilmiş duş teknesi ve küvet modellerini bir arada kullanabilir; diğer VitrA ürünleri ile bu şıklığı pekiştirebilirsiniz. Beğendiğiniz küvet modelini diğer koleksiyonlarda yer alan lavabo, klozet ve banyo dolaplarına göz atarak; banyonuzu VitrA kalitesi ile donatabilirsiniz!

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Bak bu harika dedirten harika esintiler ve öneriler için facebook sayfama davetlisiniz...
×
bloggerProvided by Blogolect

Bak Bu Harika | Dekorasyon, Makyaj, Alışveriş ve Moda Bloğu 2014. Buket DİNSEVER | Destek - Blogger

Tasarım-Değmesin yağlı boya

Auto Scroll Stop Scroll