Ter Lekelerine Doğal Çözüm Düğmelerle Dekorasyon Fikirleri Fotoğraf Baskılı Mum Yapımı Doğal Olarak Tüylerden Kurtulun Bebek Pudrasının Farklı İşlevleri

Tarihli Planner Ajanda ile Zamanı Etkin Kullanın!Dünyadaki çoğu insan gibiyseniz, zaman yönetimi bir sorun olabilir. Eğer gün size yetmiyorsa ve bazı işleri tamamlamakta zorluk yaşıyorsanız bir tarihli ajanda, planner kullanarak zamanı etkin kullanabilirsiniz. Planlama, zaman yönetiminin kritik bir parçasıdır ve tarihli planner ajandalar, size zaman içinde kontrolü elinizde tutmanız için büyük destek sağlarlar.

Tarihli Planlayıcı Kullanmanın Faydaları

Birçok kişi ve aile için her gün birçok iş ve eğitim zamanı, takvimler ve rutinlerle doludur. Bu yüzden, bir şeyleri unutmak çok kolaydır. Önemli bilgileri ve randevuları takip etmek için bu kadar çok seçenekle bizim için neyin en iyi olduğunu nasıl bilebiliriz. Kâğıt ajanda planlayıcılar mı daha iyi? Bilgisayarlar ve akıllı telefonlarda takvim uygulamalarını kullanmak mı? Gerçekte elektronik ortam mı, bir defter ajanda içine yazmak mı faydalı? Bir planlayıcı ajanda kullanmak hayatınızı nasıl kolaylaştırabilir?

Pek çok uzman, randevular, doğum günleri, telefon görüşmeleri, son fatura tarihleri veya e-postalara cevap yazma hatırlatmaları gibi notları yazmanın ‘yapılacak en iyi şey’ olduğu konusunda hemfikirdir. Birçok teknoloji trendi gelir ve gider, ancak tarihli planlayıcılar her yıl sürekli kullanılan çok değerli bir kaynak ve asla modası geçmeyecek bir araçtır. Planner ajanda kullanmanın en büyük avantajı, elektronikler gibi yeniden şarj etmek için elektriğe veya elektrik kablolarına ihtiyaç duymamalarıdır. Çoğu insan, bilgisayar ekranından ziyade, bilgileri kâğıt üzerinden okumayı ve bulmayı daha kolay olarak tanımlar.

Tarihli Planlayıcı Çeşitleri

Bir duvar takvimi seçseniz de çoğu kişi kullanılabilirliği kontrol etmek ve programa bağlı kalmak için daha küçük bir takvim sürümüne sahip olmayı sever. Ortak hedef zamanı etkin bir şekilde programlamaktır, bununla birlikte ajanda planner çeşitleri bir hayli fazladır. Genel olarak birkaç grupta incelenebilirler:

Akademik tarihli ajanda modelleri

Bir akademik yıl düşünülerek oluşturulmuş ajanda planner çeşitleri vardır, bunlara genellikle akademik planner veya akademik ajanda denir. Bazıları belirli bir okul veya kurum için bir araya getirilir: Tatil günleri, çalışma takvimi, sınav günleri, geziler vb. önemli tarihleri içerir. Bu tür ajanda modelleri, proje yönetimi özelliği taşır. Kontrolün arttırılmasına imkân tanır, yapılan kişisel eylemleri ve planlanan sonraki adımları not etmek için yeterli alana sahiptir.

Günlük tarihli planner modelleri

Sınıflar ve grup toplantısı gibi saatlik aktiviteler için günlük tarihli planner modelleri yaygındır. Olağan günlük alan, hafta içi gelen aramalar, e-postalar, randevular, işler ve evraklarla ilgili hatırlatmalar yanında, günlük tarihli planner çeşitleri “işler ve görevler” bölümü, grup projeleri için not almayı sağlayan birçok detaya sahiptir. 

Tarihli yalın planner ajanda modelleri

Bazı planlayıcı ajandalar, son derece yalın tasarlanır. Sayfa başlarında basit bir tarih satırı yer alır. Yıllık takvim, önemli telefonlar vs. gibi ayrıntılar yoktur. Bu tip planner modelleri, kişiselleştirmeye olanak tanır. Dilediğiniz tarihte, dilediğiniz düzende not almak veya yaratıcı çalışmaları kaydetmek için harikadır.  Ayrıca sade dizayna sahip tarihli ajanda fiyatları nispeten daha ucuzdur.

Kaliteli Tarihli Planner Nereden Alınır?

Düzenli olarak tarihli planner ajanda kullandığınızda daha üretken olacak, kariyeriniz gelişecek, sorunlarınız hafifleyecek hayatınız düzene girecektir. Bu sihirli dönüşüm için ihtiyacınız olan şey, kaliteli planner modelleri ve ihtiyaçlarınıza uyumlu koordinasyondur. https://chapters.com.tr/collections/tarihli adresini ziyarete ederek, mükemmel tasarımlara sahip planner modellerini inceleyebilirsiniz. Özel el yapımı ajandalar, indirimler içeren tarihli planner fiyatları ve daha fazlası ile Chapters fırsatlarından yararlanabilirsiniz. Kişiye özel planner siparişi verebilir, adınızın soyadınızın veya logonuzun planner ajanda üzerinde yer almasını sağlayarak özelleştirebilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Bak bu harika dedirten harika esintiler ve öneriler için facebook sayfama davetlisiniz...
×
bloggerProvided by Blogolect

Bak Bu Harika | Dekorasyon, Makyaj, Alışveriş ve Moda Bloğu 2014. Buket DİNSEVER | Destek - Blogger

Tasarım-Değmesin yağlı boya

Auto Scroll Stop Scroll