Ter Lekelerine Doğal Çözüm Düğmelerle Dekorasyon Fikirleri Fotoğraf Baskılı Mum Yapımı Doğal Olarak Tüylerden Kurtulun Bebek Pudrasının Farklı İşlevleri

Dayanıklı, Şık ve Özel Tasarım Mutfak Masası İle Yemeklerinizi Şenlendirin


Evin kalbi olarak tanımlanan mutfak, yaşam alanlarında en çok kullanılan yerlerin başında gelir. Ailenizle keyifli yemekler yediğiniz, misafirlerinizle uzun sohbetler yaptığınız, çocuklarınızın ödevlerine yardım ettiğiniz ve yorgunluğunuzu atacağınız bir fincan kahvenizi yudumladığınız odadır mutfak. Birçok etkinliğe ev sahipliği yapan mutfağınıza dayanıklı, şık ve özel tasarım bir mutfak masası almanın zamanı geldi artık. Enza Home, birbirinden şık masa ve sandalyelerden oluşan fonksiyonel mutfak koleksiyonları ile ev dekorasyonunuza farklı bir hava katmanızı sağlar.

Özel Tasarım Mutfak Masası Modelleri Yemeklerinize Renk Katar


Yemek odası evinizdeki temel ortamlardan biridir. Kısaca mutfak olarak bilinen yemek odası aileniz ve misafirlerinizle güzel, özel, değerli, dinlendirici ve keyifli anlar geçirdiğiniz evinizin en güzel köşesidir. Tüm bu nedenlerden dolayı, bu alana alacağınız mutfak masası tüm fonksiyonel yönlerin yanı sıra, dekoratif bir özelliğe de sahip olmalı. Yemek odanızı tamamen yeniden dizayn etmek istiyorsanız, konfor ve estetiğin birleştiği özel tasarım kullanışlı mutfak masası modelleri tercih etmelisiniz. Tarz bir mutfak masası odayı zarif ve şık hale getirirken kullanacağınız özel aydınlatma sistemleri ile de güzelliğine güzellik katarsınız.

Geniş Mutfaklar İçin: Dikdörtgen Mutfak Masa Sandalye Takımları


Mutfak masası seçerken dikkat etmeniz gereken bazı önemli püf noktaları vardır. Boyut, mutfak masası seçiminde dikkat etmeniz gereken ilk kuraldır. Mutfak masası ile mutfağınızın büyüklüğü birbiriyle orantılı olmalıdır. Eğer küçük bir mutfağınız varsa küçük ebatlı ya da katlanabilen masaları tercih edebilirsiniz. Yemeğin ardından mutfak masanızı katlayarak bir kenara koyabilir bu sayede mutfağınızı daha verimli kullanabilirsiniz. Dar mutfaklar için küçük bir masa ile 4 sandalye tercih edilebilir. Eğer mutfağınız yeterli büyüklüğe sahipse daha geniş ve büyük bir masa ile 6 ila 8 sandalye tercih edebilirsiniz. Mutfak masası seçiminizde diğer önemli bir kuralda masa şeklinin oda ile uyumlu olmasıdır. Yuvarlak veya oval yemek masaları özellikle küçük alanlar için alanı en üst düzeyde kullanmanız için mükemmel bir tercihtir. Açık ve ferah bir his veren kare masalar, uzun ve dar bir alanın geniş görünmesine yardımcı olur. Dikdörtgen masalar daha büyük alanlar ve büyük insan gruplarına hizmet etmek için en iyi seçimdir.

Evde Bebek Varsa Sivri Köşelerden Uzak Durun

Yemek odası evinizin en önemli bölümlerinden biri olduğu için oturma odası ve yatak odasının dekorasyonuna gösterdiğiniz önemi buraya da göstermelisiniz. Tüm odalarınızda aynı tarz dekoratif özellikleri sergilemeniz eve bir bütünlük kazandırarak mobilyalarınıza daha gösterişli bir hava katar. Evinizi tamamen klasik tarzda döşediyseniz mutfak masa sandalye takımları seçmeniz daha yerinde bir karar olacaktır. Yemek odanız için alacağınız mutfak masa takımları seçiminizde kullanılan malzemelerin özelliklerini sormayı unutmayın. Mutfak masanızın çabuk eskimesini istemiyorsanız kaliteli ve dayanıklı malzemelerden yapılmış bir masa seçmelisiniz. Evinizde ufak çocuklarınız varsa olası kazaları önleyebilmek için masanızın sivri köşeli olmamasına dikkat edin. Mutfaklar gün içerisinde en çok vakit geçirdiğimiz alanlardan biri olduğu ve 3 öğün yemek yenildiği için kolay silinebilir ve temizlenebilir bir mutfak masası almaya çalışın.

Enza Home, Ahşabın Doğallığı Ve Renklerin Zarafetini Buluşturuyor

Yemeklerin hazırlanması, bulaşıkların yıkanması ve yorgunluk kahvesi derken gününüzün neredeyse 5-6 saatini mutfakta geçiriyorsunuz. Enza Home, yenilikçi mutfak masası ve sandalyeleri ile klasik tasarımları çağdaş dokunuşlarla günümüze taşıyor. Beyazdan siyaha, cevizden meşeye kadar zengin renk içeriği ve evinizin dekorasyonuna ilham katacak çizgileri Enza Home’da bulabilirsiniz. Ahşabın doğallığını uyumlu renklerin zarafetiyle buluşturan Enza Home mutfak mobilyaları ile mutfağınızın hak ettiği değere kavuşmasını sağlar. Enza Home, birbirinden özgün tasarımlarıyla yemek odalarınızı şıklıkla ve konforla dekore ederken, kaçırılmayacak indirimleri ve uygun mutfak masası fiyatları ile ev ekonomisine de destek olur. Hemen şimdi Enza Home’a uğrayın, hayal ettiğiniz kaliteli ürünlere zahmetsizce ulaşın.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Bak bu harika dedirten harika esintiler ve öneriler için facebook sayfama davetlisiniz...
×
bloggerProvided by Blogolect

Bak Bu Harika | Dekorasyon, Makyaj, Alışveriş ve Moda Bloğu 2014. Buket DİNSEVER | Destek - Blogger

Tasarım-Değmesin yağlı boya

Auto Scroll Stop Scroll