Ter Lekelerine Doğal Çözüm Düğmelerle Dekorasyon Fikirleri Fotoğraf Baskılı Mum Yapımı Doğal Olarak Tüylerden Kurtulun Bebek Pudrasının Farklı İşlevleri

Çarpıcı ve Işıltılı Baget Pırlanta Kolye


Pırlanta takı koleksiyonlarında tektaş ile birlikte tam bir klasik kabul edilen baget pırlantalar, iddialı görüntüsünü her zaman koruyor. Baget pırlantalardaki alışagelmiş görünüm, tasarımla birlikte güçlendirildiğinde özelleşiyor. Baget pırlanta kolye modelleri kare formuyla net bir görüntü sunuyor. Pırlantanın gücünü artıran ve ışıltısını zenginleştiren baget kesim, kolyelerde çok zarif duruyor, minimal takı şıklığını gösteriyor. 

Tasarımcılar sade tasarımlarıyla gönülleri kazanırken gösterişli bir şıklığı tercih edenleri de unutmuyor. Baget kesim kolyelerde tarzınızı yansıtan, size en özel anlarınızda eşlik edecek, kombinlerinize uyum sağlayacak şık tasarımlar bulabilirsiniz. Diamond Box pırlanta kolye serisindeki baget tasarımları incelediğinizde, kare form pırlantaların ne kadar göz alıcı olduğunu görebilirsiniz. 

Baget Pırlanta Kolye Modelleri Büyülüyor


Baget kesim pırlanta kolyeler tektaşlar gibi klasik sayılıyor ancak tasarımcıların model çeşitliliği sunmak amacıyla sunduğu özgün kolyelerde baget pırlantalar yine yeniden hayranlık uyandırıyor. Sade ve minik ışıltı sevenler ince zincir, baget pırlanta kolye ucundan oluşan kolyeleri tercih ederken baget kesimi farklı şekilde kullanmak isteyenler gerdanlık gibi tasarlanan ihtişamlı modellere ya da altınla meç edilen kolyelere yönelebiliyor. 

Baget pırlantaların çok yönlü tasarıma izin vermesi, günlük takı kullanımı olumlu yönde etkiliyor. Göz formunda tasarlanan bir kolyede baget pırlanta gözbebeği şeklinde kullanılarak özgün ve modern bir kolye kazandırıyor, günlük kombinlerde rahatlıkla takılabiliyor. Diğer yandan ise su yolu baget pırlanta kolyeler gece kombinlerinde, gelinliklerde şıklığıyla göz kamaştırıyor. 

Diamond Box baget pırlanta koleksiyonlarında tarz farklılıkları ya da bütçe çeşitliliği unutulmuyor. Tarzınız ve bütçeniz hangi aralıkta olursa olsun Diamond Box ile beğendiğiniz baget pırlantayı satın alabilirsiniz. 

Baget Pırlanta Kolyelerde Müthiş İndirimler

Pırlanta göz kamaştırıcı ve sembolik bir takı olmakla birlikte fiyatlarıyla ön yargı yaratan takı serisinde yer alıyor. Diamond Box, fiyat prensibiyle ön yargıları yıkıyor, herkesin pırlanta takı almasını sağlıyor. Pırlanta ışıltısını ekonomik fiyatlarla taçlandıran marka, kaliteden ve memnuniyetten ödün vermiyor. İndirimli, taksitli pırlanta kolye almak için Diamond Box koleksiyonlarını inceleyebilirsiniz. Diamond Box sadece özel günlerde değil yıl boyunca indirimler, kampanyalar hazırlıyor. Bu fırsatlardan yararlanmak istiyorsanız Diamond Box’ı ziyaret edebilirsiniz.  

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Bak bu harika dedirten harika esintiler ve öneriler için facebook sayfama davetlisiniz...
×
bloggerProvided by Blogolect

Bak Bu Harika | Dekorasyon, Makyaj, Alışveriş ve Moda Bloğu 2014. Buket DİNSEVER | Destek - Blogger

Tasarım-Değmesin yağlı boya

Auto Scroll Stop Scroll